SNÍŽENÍ CEN ŘETĚZŮ LU | Těsnící systémy

Nacházíte se zde: www.tesnicisystemy.cz » Akční nabídky » SNÍŽENÍ CEN ŘETĚZŮ LU

SNÍŽENÍ CEN ŘETĚZŮ LU

Bezkonkurenční ceny těsnících řetězů typu LU...            

Ipřes rostoucí ceny ropných produktů se nám díky zavedení nových výrobních technologií podařilo v letošním roce snížit ceny těsnících řetězů typu LU klasické verze o 5 až 12% v závislosti od velikosti. Spolu s dalšími velmi zajímavými slevami pro věrné zákazníky, množstevními slevami u jednorázových velkých odběrů se stávají těsnící řetězy systému INTEGRA od společnosti GONAP velmi zajímavým produktem na českém trhu. Atraktivní ceny neznamenají nižší kvalitu výrobků. Naopak kvalita všech provedení (pozink, nerez, silikon, NBR, EPDM, pro pitnou vodu ...) je na vysoké technické úrovni.
detail obrázku

Těsnící řetěz typu LU standardní verze

Jako další variantu ekonomicky ještě zajímavější jsme vyvinuli těsnící řetězy verze BIS. Tato verze je pouze u velikosti řetězů  LU-5 až LU-11 a pro provedení Z (EPDM/pozink), A2 (EPDM/nerez), KTW (EPDM pro pitnou vodu/nerez).  Oproti standardní verzi se po stránce těsnících vlastností nelíší ničím. Rozdíl je jenom v provedení destiček. U standardní verze jsou destičky z polymidu s robustní ocelovou podložkou. U verze BIS jsou destičky pouze z polyamidu. Verze BIS je oproti standardní verzi o 10 až 15% levnější.

detail obrázku
              Standardní verze                           Verze BIS

Kdy použít standardní verzi a kdy verz BIS?
Pro případy, kdy nasunutí řetězu do otvoru nebo chráničky je třeba provést silou, je vhodnější použít standardní verzi. U verze BIS hrozí prasknutí destičky. Nasunutí řetězu silou je někdy nutné z důvodu, že prostor pro utěsnění je na spodní hranici rozmezí prostoru, který daný řetěz je schopen utěsnit. Rovněž při nutnosti použití robustních řetězů na malých průměrech potrubí, řetěz není schopen ideálně obejmout potrubí a vytvoří se polygon, který při zasouvání do kruhového otvoru je nutno deformovat a přizpůsobit otvoru. 

TĚSNICÍ SYSTÉMY TĚSNĚNÍ PROSTUPUtesnicisystemy@gonap.cz

www.tesnici-systemy.cz

mapa

GONAP TECH s.r.o.

Mosty u Jablunkova 1030
PSČ 739 98


telefon

GSM: +420 731 414 427
Tel: +420 558 368 040
Tel: +420 558 340 261


 


O NÁS


CHRÁNIČKY, VYBAVENÍ CHRÁNIČEK


PROSTUPY A TĚSNĚNÍ


POTRUBNÍ SPOJE


POKLOPY, PRŮLEZY, KONZOLY A PODPĚRY


KONTAKTNÍ ÚDAJE